Referencje

Spędziłam tydzień urlopu w apartamencie Ekslibris z rodziną. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu, apartament zgodny z opisem, obsługa i właściciele przemili i bardzo troskliwi. Polecam wszystkim wypoczynek w apartamentach Ekslibris. Edyta

-

Pogoda w tym roku dopisała. Apartament jest nowy, więc wszystko czyste i schludne – tak jak powinno być w dobrym apartamencie. Miła obsługa, pokoje dobrze wyposażone, łazienka piękna. Ceny bardzo konkurencyjne. Polecam wszystkich.

Jakub Zdrzyński - Kraków - Szaman Morski

Dziwnów – miejsce typowo dla rodzin z dziećmi, cisza i spokój. Apartament położony w bardzo dobrym miejscu – blisko centrum i morza. Ogólnie polecam ten apartament. Do zobaczenia w przyszłym roku.

Paweł Dobrysz - Wrocław - Latarnik

Miejsce bardzo fajne, opieka rezydentki na najwyższym poziomie. Na pewno skorzystamy w przyszłym roku z oferty ekslibirsu. Apartament zgodny z opisem. Polecam ten apartamet do spokojnego wypoczynku, również dla rodzin z dziećmi. Znalazłam ten apartament na
EKSLIBRIS APARTAMENTYDziwnów Nocleginoclegi

Joanna Giersz - Poznań - Królowa południa

Bardzo udany pobyt. Miejsce doskonałe dla rodzin z dziećmi. Blisko morze i plaża. Ogólnie cisza i spokój. Brak hałaśliwych dyskotek i pubów czynnych do późnej nocy. Sklepy spożywcze czynne 7 dni w tygodniu od 7 do 23. Ceny i zaopatrzenie tańsze niż w innych nadmorskich miejscowościach. Polecam szczególnie gorąco.

ADRIAN MORSKI, SZCZECIN - 2013.05.30 - Podmorska żegluga